Retea unitati BT Leasing

Vezi aici locatiile BT Leasing.

Judetul: Alba
Localitatea: Alba Iulia

Str. N. Titulescu, nr. 1, bl. 280, sc. DE
Telefon: 0358.401.739
Fax: 0358.401.740

Detalii de contact: Emil George Ciobota
Mobil: 0749.181.776
emil.ciobota@btleasing.ro

Judetul: Arad
Localitatea: Arad

B-dul Revolutiei nr.76
Telefon: 0357.423.924
Fax: 0357.423.925

Detalii de contact: Proca Dan
Mobil: 0751.100.794
dan.proca@btleasing.ro

Judetul: Arges
Localitatea: Pitesti

Str. Petrochimistilor, bl.B8, parter
Telefon: 0348.807.136
Fax: 0348.807.135

Detalii de contact: Ormenisanu Petrut
Mobil: 0749-181.788
petrut.ormenisanu@btleasing.ro

Judetul: Bacau
Localitatea: Bacau

Str. Oituz nr.2 bis

Detalii de contact: Ionut Iacob
Mobil: 0749.181.778
ionut.iacob@btleasing.ro

Judetul: Bihor
Localitatea: Oradea

Str. Republicii nr. 23
Telefon: 0359-800.780
Fax: 0359.800.780

Detalii de contact: Fenesi Tiberiu
Mobil: 0749-181.779
tiberiu.fenesi@btleasing.ro

Judetul: Bistrita Nasaud

Detalii de contact: Vasile Pomana
Mobil: 0755.131.618
vasile.pomana@btleasing.ro

Judetul: Botosani

Detalii de contact: Bontea Mihail
Mobil: 0749-181.781
mihail.bontea@btleasing.ro

Judetul: Braila
Localitatea: Braila

Str. Calarasilor, nr.11
Telefon: 0336.401.926
Fax: 033-815,073

Detalii de contact: Laurentiu Vladescu
Mobil: 0749-181.785
laurentiu.vladescu@btleasing.ro

Judetul: Brasov
Localitatea: Brasov

B-dul Eroilor, nr. 17
Telefon: 0268.415.305
Fax: 0268.415.305

Detalii de contact: Cosmin Ionescu
Mobil: 0749-181.775
cosmin.ionescu@btleasing.ro

Judetul: Bucuresti
Localitatea: Bucuresti

Sos. Bucuresti-Ploiesti, 43-48
Telefon: 021-269.21.71
Fax: 021-269.20.63

Detalii de contact: Apostol Florin
Mobil: 0748-234-011, florin.apostol@btleasing.ro

Detalii de contact: Dumitrescu Petru
Mobil: 0749-181.780, petru.dumitrescu@btleasing.ro

Detalii de contact: Lambe Irina
Mobil: 0743-187.714, irina.lambe@btleasing.ro

Detalii de contact: Sorin Gheorghe
Mobil: 0749-247.175, sorin.gheorghe@btleasing.ro

Detalii de contact: Alina Bogdan
Mobil: 0749-181.794, alina.bogdan@btleasing.ro

Detalii de contact: Curelaru Nciola Armand
Mobil: 0755-131.624, nicola.curelaru@btleasing.ro

Judetul: Buzau

Detalii de contact: Tanase Carmen
Mobil: 0749-181.793
carmen.tanase@btleasing.ro

Judetul: Calarasi
Localitatea: Calarasi

B-dul N. Titulescu, nr. 1, bl. D2, parter
Telefon: 0242.333.215
Fax: 0242.333.217

Detalii de contact: Nicola Claudiu
Mobil: 0749-247.172
claudiu.nicola@btleasing.ro

Judetul: Caras Severin

Detalii de contact: Sorin Gherghinciu
Mobil: 0748.203.583
sorin.gherghinciu@btleasing.ro

Judetul: Cluj
Localitatea: Cluj-Napoca

B-dul C. Brancusi nr 74-76, etaj 1
Telefon: 0264-438.816
Fax: 0264-444.150

Detalii de contact: Vasile Pomana
Mobil: 0755.131.618, vasile.pomana@btleasing.ro

Detalii de contact: Darius Dumitru Silinc
Mobil: 0755.066.610, darius.silinc@btleasing.ro

Detalii de contact: Sasu Horea
Mobil: 0747-028.199, horea.sasu@btleasing.ro

Judetul: Constanta
Localitatea: Constanta

B-dul Tomis nr. 57
Telefon: 0341.434.397
Fax: 0241.552.191

Detalii de contact: Irman Sapardin
Mobil: 0743-187.709
irman.sapadin@btleasing.ro

Judetul: Covasna

Detalii de contact: Ionescu Cosmin
Mobil: 0749-181.775
cosmin.ionescu@btleasing.ro

Judetul: Dambovita

Detalii de contact: George Dulgheru
Mobil: 0749-181.777
george.dulgheru@btleasing.ro

Judetul: Dolj
Localitatea: Craiova

Str. Iancu Jianu nr. 2,
Telefon: 0351-446.444
Fax: 0251.414.173

Detalii de contact: Codrut Toe
Mobil: 0749-181.789
codrut.toe@btleasing.ro

Judetul: Galati
Localitatea: Galati

Str. Brailei nr. 132, et.2
Telefon: 0336.401.926
Fax: 033-815,073

Detalii de contact: Vladescu Laurentiu
Mobil: 0749-181.785
laurentiu.vladescu@btleasing.ro

Judetul: Giurgiu

Detalii de contact: Nicola Claudiu
Mobil: 0749-247.172
claudiu.nicola@btleasing.ro

Judetul: Gorj
Localitatea: Targu Jiu

B-dul N.Titulescu bl 12, parter (Agentia Turn)
Telefon: 0353.408.070
Fax: 0353.407.965

Detalii de contact: Maracine Georgiana
Mobil: 0749-181.790
georgiana.maracine@btleasing.ro

Judetul: Harghita

Detalii de contact: Nemes Florin
Mobil: 0749-181.773
florin.nemes@btleasing.ro

Judetul: Hunedoara

Detalii de contact: Emil George Ciobota
Mobil: 0749.181.776
emil.ciobota@btleasing.ro

Judetul: Ialomita

Detalii de contact: Nicola Claudiu
Mobil: 0749-247.172
claudiu.nicola@btleasing.ro

Judetul: Iasi
Localitatea: Iasi

Str. Palat, Nr. 3C, Cladirea E3 – UBC 4
Telefon: 0332.410.837
Fax: 0332.410.838

Detalii de contact: Catalin Petrescu
Mobil: 0751.100.782
catalin.petrescu@btleasing.ro

Judetul: Maramures

Detalii de contact: Bodo Attila
Mobil: 0743-187.722
attila.bodo@btleasing.ro

Judetul: Mehedinti

Detalii de contact: Maracine Georgiana
Mobil: 0749-181.790
georgiana.maracine@btleasing.ro

Judetul: Mures
Localitatea: Targu Mures

B-dul 1848 nr. 48-50
Telefon: 0265-269.207
Fax: 0265.264.332

Detalii de contact: Nemes Florin
Mobil: 0749-181.773
florin.nemes@btleasing.ro

Judetul: Neamt
Localitatea: Neamt

B-dul. Decebal, Nr. 90
Telefon: 0333.401.240
Fax: 0333.401.241

Detalii de contact: Ionut Iacob
Mobil: 0749.181.778
ionut.iacob@btleasing.ro

Judetul: Olt

Detalii de contact: Codrut Toe
Mobil: 0749-181.789
codrut.toe@btleasing.ro

Judetul: Prahova
Localitatea: Ploiesti

Str. Domnisori nr. 91
Telefon: 0344-801.577
Fax: 0244.558.337

Detalii de contact: George Dulgheru
Mobil: 0749-181.777
george.dulgheru@btleasing.ro

Judetul: Salaj

Detalii de contact: Vasile Pomana
Mobil: 0755.131.618
vasile.pomana@btleasing.ro

Judetul: Satu Mare
Localitatea: Satu Mare

B-dul Closca, nr 9, bl. 20
Telefon: 0361.428.008
Fax: 0361.428.009

Detalii de contact: Bodo Attila
Mobil: 0743-187.722
attila.bodo@btleasing.ro

Judetul: Sibiu
Localitatea: Sibiu

Str. Lunga nr. 72
Telefon: 0369-405.435
Fax: 0369.405.435

Detalii de contact: Badea Cristian
Mobil: 0749-181.770
cristian.badea@btleasing.ro

Judetul: Suceava
Localitatea: Suceava

B-dul G.Enescu nr. 38, bl.90
Telefon: 0330.401.496
Fax: 0330.401.497

Detalii de contact: Bontea Mihail
Mobil: 0749-181.781
mihail.bontea@btleasing.ro

Judetul: Teleorman

Detalii de contact: Codrut Toe
Mobil: 0749-181.789
codrut.toe@btleasing.ro

Judetul: Timis
Localitatea: Timisoara

Str. Augustin Pacha nr. 1
Telefon: 0356-439.350
Fax: 0356-439.351

Detalii de contact: Gherghinciu Sorin
Mobil: 0748.203.583
sorin.gherghinciu@btleasing.ro

Judetul: Tulcea

Detalii de contact: Irman Sapardin@btleasing.ro
Mobil: 0743-187.709
irman.sapardin@btleasing.ro

Judetul: Valcea

Detalii de contact: Ormenisanu Petrut
Mobil: 0749-181.788
petrut.ormenisanu@btleasing.ro

Judetul: Vaslui

Detalii de contact: Ionut Iacob
Mobil: 0749.181.778
ionut.iacob@btleasing.ro

Judetul: Vrancea
Localitatea: Focsani

B-dul Unirii nr. 61
Telefon: 0337-401.353
Fax: 0337.401.352

Detalii de contact: Tanase Carmen
Mobil: 0749-181.793
carmen.tanase@btleasing.ro